Angajăm MANAGER VINZARI. Salariu de la 8000 fix + %

20.09.2024
1230
Moldova, Chisinau
403
8000MDL
8000MDL
_offers_your_price
_cat:
_name:Alina
_email:contact@goodprofi.com
_phone:+373 60464650
oktatás:
fizetés:
fizetés:
Munka diagram:
A munka mobilitása:

_description

Candidatul ideal:
- Experienţă în coordonarea echipelor (constituie un avantaj, dar nu e obligatoriе);
- Abilităţi excelente de comunicare;
- Сunoașterea limbii române la nivel avansat;
- Gândire orientată spre rezultate şi spre clienţi;
- Persoană hotărâtă, fermă în luarea deciziilor și ambițioasă;
- Capacitatea de auto-organizare şi o largă viziune strategică, dinamică;
- Cunoştinţe de operare PC;
- Experienta in vinzari obligatorie

Responsabilități:

- Gestionarea și monitorizarea proiectelor încredințate conform procedurilor companiei;
- Coordonarea cu centrul de competență;
- Gestionare, contacte și negocieri cu clienții din Romania si Republica Moldova.

Ce iți oferim:
- Venit financiar bazat pe performanță;
- Bonusuri substanțiale;
- Condiții de lucru excelente;
- Training-uri zilnice și perspectiva unei cariere de succes.
- Posibilitatea de dezvoltare profesională într-o companie în plină ascensiune, alături de un colectiv tânăr şi dinamic.
- Program de muncă: luni-vineri, orele 9.00-18.00;
- Salariu 8000 lei +%!

Expediați CV-ul cu poză la adresa electronică contact@goodprofi.com cu mențiunea "Manager Vinzări" și indicarea telefonului de contact.
Alina